Як барвисто оформити опис товару

Головна \ Блог \ Як барвисто оформити опис товару
Агентство Копірайтингу Марії Літарової /  17.11.2024 / Без категории

Як барвисто оформити опис товару

Багато бізнесменів-початківців, які зайнялися онлайн-торгівлею, вважають: головний ключ, що відкриває успішні продажі, підвищення попиту на товари, – це низька ціна. Це частково правильно. Насправді, найпотужнішим інструментом виступає опис до товарів. Оформлення описів товарів – тонка навичка. Автор повинен одночасно розповісти про переваги і спонукати відвідувача зробити покупку. Ця стаття розповість, як барвисто оформити опис товару.

Головні помилки, яких припускаються в описах

Виділяють три основні категорії помилок в описах товарів.

  1. Фрази-кліше. Вони досить нудні й банальні. Не всім людям подобається читати “ласкаво просимо” (ніби вторглися на чужу територію), “у нас найкращі ціни” (всі так говорять). Крім того, ці фрази не несуть жодного смислового навантаження, і клієнт не дізнається про функціональність продукту.
  2. Відсутність взагалі будь-яких описів до товару. Картка на сайті пропонує “пограти в хованки”. Не всі користувачі хочуть витрачати час на листування з продавцем, щоб дізнатися очевидні речі.
  3. Сухість тексту. Відсутність будь-яких теплих слів і емоцій відштовхує відвідувачів, навіть за високої якості товару і вигідної ціни. Відчуття, немов холодний вітерець пробігся по спині.

Ніхто не застрахований від помилок. Але потрібно уникати подібних ляпів. Особливо, коли компанія тільки починає розвиватися. Тому варто послухати рекомендації фахівців і взяти їх на озброєння в непростому світі онлайн-торгівлі.

Опис до товарів: рекомендації з оформлення

Перше, з чого потрібно почати – придумати ємну назву. Якщо її складено правильно, то товаром уже з перших секунд зацікавиться чимала кількість користувачів. Їм захочеться читати далі. Тому фахівці радять:

  • писати коротко і по темі (відобразити суть товару, але не переборщувати);
  • не боятися проявляти креативність (стосується товарів, що підкреслюють емоційність подій – букети, подарунки, прикраси);
  • робити заголовки однотипними (це не тільки додасть якусь впорядкованість у товарах, що розміщуються, а й подарує клієнтам можливість вибрати між двома різними предметами).как оформить описание товара

Друге, найвідповідальніше завдання, – описати найважливіші характеристики товарів. Опис не повинен навантажувати, але при цьому пояснити все досить докладно. Тоді у покупця складається уявлення про предмет. Які параметри зазвичай розглядаються:

  • розміри і зовнішній вигляд – таблиця, способи зняття мірок, колірна гамма, прикраси;
  • матеріал – виробник, використана сировина, забарвлення, властивості, способи обробки, рекомендації з догляду;
  • час виготовлення, термін придатності (якщо є);
  • інформація про упаковку – дизайн, матеріал, форма, зазначена інформація.

Емоції понад усе

Про це йшлося раніше: не варто нехтувати емоціями та позитивними враженнями. Сухим, наприклад, бісквітом люди давляться, після чого навіть бачити не хочуть, не те що їсти. Те ж саме стосується і тексту. Зовсім узагальнювати параметри не треба. Варто додати трохи теплоти, наприклад, яку користь принесе витончений комод у спальню. Або як чудово холодним осіннім вечором забратися під картатий плед, що так красиво вписується в інтер’єр. З одягом те саме. Не треба просто вказувати цифри в тексті й писати про кольори, матеріали. Можна трохи розповісти про те, що річ ідеально підійде для виходу в колір, і які принади фігури вона підкреслить. Загалом – читачеві треба конкретно уявити смак, аромат, дотик, емоції. Але й надто пишно описувати теж не слід. Від надто солодкого торта з’являється нудотний післясмак.

Показати візуально

Дуже важливу роль в описі відіграє фото або відео (можна і те, і інше). Відвідувач з боку подивиться річ, оцінить. Рекомендується тільки унікальна картинка. Що можна зробити за допомогою фото і відео:

  • показати на моделі фасон або крій, як сидить на нозі (одяг, взуття);
  • зняти на відео процес виготовлення;
  • показати поетапно тестування.

Не потрібно забувати, що файли мають бути високої якості, з чіткими контурами і точно передавати колірну палітру. Тоді від покупців відбою не буде.

Міць відгуків

Більшість покупців звикли орієнтуватися в товарах за відгуками інших користувачів. Від цього з’являється більше впевненості у виборі. Тому не варто боятися використовувати коментарі від відвідувачів. Нехай різниця в стилі нікого не бентежить. Навпаки, це не створить враження, що відгуки проплачені. Можна розмістити експертну думку відомого блогера. Завжди слід пам’ятати про те, що опис товарів не повинен містити помилок – ні орфографічних, ні граматичних. Наявність ляпів і описок показує зневагу продавця до товару, і це відштовхує. Подача грамотного, красивого тексту – прояв поваги до потенційних покупців.

Дивитися всі статті
Останні додані статті:
НАШІ ПОСЛУГИ
індивідуальний копірайтинг для максимального впливу
Копирайтинг, SEO и редактура
Платформи та носії
Нішеві тексти
Переклад та локалізація
Розробка та Дизайн
Копірайтинг 18+ мовами
Маркетинг і реклама
Контакти
Хочете перейти від слів до справи? Зв'яжіться з нами просто зараз!
Адреса головного офісу:
Україна, м. Харків,
вул. Новгородська 3а, оф. 502а
Режим роботи:
пн-пт з 9:00 - 18:00

Копірайтинг агенція Марії Літарової

Ще месенджери:
Соціальні мережі:
Принимаем 10 видов платежей: