Ще з давніх часів сила слова вважалася божественним даром. Міфологія наділяла його магічними властивостями, релігії світу подарували безроздільну владу всьому сказаному з вірою. У повсякденному спілкуванні словам надають великого значення, що красномовно відбивається в народних приказках. Успіх ділових переговорів безпосередньо залежить від правильно поставленої мови. Особливу складність у передачі інформації становить письмовий виклад думок. Ось тут і стане в пригоді система розділових знаків.
“Стратити не можна помилувати” – широко відома крилата фраза, яку приписували різним монархам стародавньої Русі. Подібні вирази з вільним трактуванням трапляються і в сучасному письмовому мовленні, що створює проблеми зі сприйняттям тексту. Смислові спотворення можуть нашкодити навіть у повсякденному дружньому листуванні, спричиняючи нерозуміння та конфлікти. У серйозній літературі таке явище призведе до більш глобальних наслідків. Для спеціалізованих професій, тісно пов’язаних із написанням текстів, точність передавання інформації без викривлень і втрати сенсу – завдання першорядної важливості. Важко зосередитися на статті, яка рясніє помилками, збиває з пантелику і залишає читача збентеженим. Підприємець навряд чи заплатить сео-фахівцю, який наповнив контент набором безглуздих слів, що сіють сумнів у потенційного клієнта. Покупець відмовиться від придбання на сайті, де нічого не можна зрозуміти. І навпаки, правильне розташування слів і розділових знаків дає можливість донести до читачів необхідну інформацію в потрібному світлі.
Навіть виступ великого оратора можна повністю перетворити, невміло користуючись правилами пунктуації. Розділові знаки – незамінні елементи писемності, які допомагають передати не тільки зміст, а й емоційне забарвлення слів. Як вони виглядають, і де застосовуються:
Щоб зробити акцент на окремій думці всередині фрази, використовуються парні елементи: дужки, коми, тире, лапки. До розділових знаків належать також пробіл і абзац. Якщо перший розділяє кожне слово в тексті, то червоний рядок здатен підкреслити окремо взятий відрізок, виділити його, як нову тему.
Кожна цивілізована людина в принципі вміє читати і писати. Але вміння оперувати словами, надавати їм смислових відтінків, розпалювати інтерес і мотивувати виходить за рамки шкільної програми. Щоб оволодіти подібним мистецтвом, недостатньо знань орфографії. Якщо в усному мовленні відзначити потрібні моменти й емоції можна інтонацією, то в письмовій такої можливості немає. Середньостатистична російськомовна людина впевнена, що базових навичок зі шкільної лави цілком достатньо. Але професія сео-фахівця вимагає набагато ширших знань. Щоб стати успішним і затребуваним майстром, недостатньо пам’ятати правила орфографії, синтаксису і пунктуації. Написання якісних текстів – це творчий процес. Як казав А.П. Чехов: “розділові знаки подібні до нот, і легковажне використання їх може зіпсувати мелодію”. Професійний фахівець пам’ятає про це і постійно вдосконалює навички. Самоосвіта, тренінги з вивчення рідної мови, статті за новими напрямами писемного мистецтва – це на все життя.
Молода команда фахівців ITForce впевнено лідирує на вітчизняному ринку послуг з оптимізації сайтів. Сьогодні це компанія міжнародного рівня. На рахунку талановитих і креативних хлопців понад 1000 реалізованих проєктів у країнах Європи та на території США. Грамотне й ефективне наповнення контенту, досконале володіння російською та англійською, творчі ідеї, успішно втілені в життя. І це не межа. До послуг ITForce звертаються не тільки приватні підприємці. На сьогодні відомі компанії України та 15 європейських країн є постійними партнерами. Найбільш затребувані послуги:
Креативність і талант команди дає змогу розміщувати рекламу на сторінках пошукових систем, YouTube, соціальних мереж не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Створити бізнес “з нуля”, вийти на європейський ринок і отримати привабливі пропозиції від зарубіжних партнерів – легко. Заходьте на сайт і переконайтеся самі.