Курс тексту на сьогодні (цінність кожної літери для бізнесу)

Головна \ Блог \ Курс тексту на сьогодні (цінність кожної літери для бізнесу)
Агентство Копірайтингу Марії Літарової /  17.11.2024 / Без категории

Курс тексту на сьогодні (цінність кожної літери для бізнесу)

Думки про ступінь значущості унікальності тексту і його затребуваності у цільової аудиторії розходяться. Але при цьому ніхто не скасовував значущість якості тексту. То яким же має бути сучасний текст, щоб поліпшити продажі в Інтернеті, зробити бізнес максимально прибутковим? На ці питання ми спробуємо відповісти в цій статті.

Відповідаємо на потреби клієнтів

Щоб створити справді якісний контент, необхідно оптимізувати його під користувачів. Це можна зробити, дотримуючись таких рекомендацій.

  1. Текст потребує логіки та структуризації.
  2. Не потрібно писати об’ємні тексти. Інтернет – поле для швидкого пошуку відповідей.
  3. Не варто вдаватися до впровадження неприродних словосполучень, великої кількості ключів, помилок.
  4. Початкова фраза, яка відкривається перед користувачем, має нести ясну думку.

Оптимізуємо тексти для пошукових систем

Не можна недооцінювати важливість тексту для пошуковика. Щоб його грамотно оптимізувати, необхідно:

  • використовувати логічно виділені частини контенту (абзаци, підзаголовки);
  • включати ключові слова в назві та заголовку сторінки. Але їхня кількість має бути природною. У природному тексті рекомендується використовувати різні форми ключових слів, щоб сторінка не була переоптимізованою.

Для написання тексту, нормального для людського сприйняття й оптимального для ПС, потрібно скласти 2 документи. Перший – бриф, який відповідатиме за сприйняття тексту читачем. Другий – технічне завдання на текст, сформоване СЕО-фахівцем на основі проведеного аналізу сайту.

Ключові параметри якісного контенту

За якість контенту відповідає 6 факторів: користь і грамотність, мікророзмітка, ключові фрази, обсяг, оновлення та унікальність. Розглянемо значимість кожного детальніше.параметры качественного контента

Користь

Посібник для початківців із пошукової оптимізації Google вказує на необхідність позначення користі та привабливості змісту сайту для відвідувачів. У Яндексі, навпаки, ставка на оригінальність наповнення. При цьому дійсно корисним контентом вважатиметься той, що:

  • відповідає на запити користувачів, надає покрокові інструкції керівництва;
  • має конкретну та змістовну інфографіку;
  • розкриває інтент запиту – бажання користувача перейти з пошукової видачі на сайт.

Що стосується грамотності, то від цього показника залежить ранг сайту. Краще складати граматично і синтаксично правильно.

Унікальний та експертний текст

Експертність – унікальність тексту по суті. Йдеться про можливість розкрити конкретні сторони товару або послуги для людини, яка розуміється на ньому. Детальне пояснення і виклад інформації буде гідно оцінено не тільки пошуковими системами, а й клієнтами. Щодо унікальності, то не можна говорити тільки про технічну складову. Унікальний текст, як текст пісні, має бути унікальним і для читача, і для пошуковика. Якщо алгоритми обійти легко, то користувача мережі ні. Людина, виявивши, що цей текст вона вже зустрічала на іншому ресурсі, просто покине сайт. Останній клік буде не ваш.

СЕО обсяг

Звичайно, цей критерій дещо умовний. Він не впливає на ранжування сайту, але від обсягу залежить позиція сайту в пошуковій видачі. Досвідчені оптимізатори та веб-розробники вказують, що оптимальний обсяг тексту коливається в межах 1 тис. – 4 тис. символів.

Раціональне використання ключів

Ключові слова – семантичне ядро сайту, і що релевантніше воно, то вищу позицію буде закріплено за сайтом. Системи машинного навчання дають змогу давати оцінку сторінкам за кількома показниками. Гугл використовує з цією метою алгоритм “Колібрі”, а Яндекс – “Баден-Баден”. Тому не варто намагатися опублікувати текст із найбільшим числом ключових фраз. Це не дасть змоги забратися в топ видачі, а зовсім навпаки – спровокує видачу бана за переспам. На етапі становлення сторінки варто подбати і про грамотне складання семантичного ядра. Воно має складатися за всіма правилами.

Необхідність мікророзмітки

Ця особливість дасть змогу догодити і Гуглу, і Яндексу. Ці пошукові системи по-різному сприймають оптимізований контент, тому рекомендується організувати структуру, за якою ключові слова будуть розташовані в різних блоках.

Оновлення контенту

Для підвищення загальної тематичної релевантності ресурсу і зміцнення його позицій у видачі необхідно постійно оновлювати зміст. Наприклад, після написання циклу докладних статей про вибір дитячого одягу ви отримали багато трафіку і соціального відгуку. Ключі, які використовуються для цієї статті, розширили семантичне ядро сайту, а це призведе до того, що і за іншими запитами (комерційного характеру) сайт буде ранжуватися пошуковими системами краще.

Дивитися всі статті
Останні додані статті:
НАШІ ПОСЛУГИ
індивідуальний копірайтинг для максимального впливу
Копирайтинг, SEO и редактура
Платформи та носії
Нішеві тексти
Переклад та локалізація
Розробка та Дизайн
Копірайтинг 18+ мовами
Маркетинг і реклама
Контакти
Хочете перейти від слів до справи? Зв'яжіться з нами просто зараз!
Адреса головного офісу:
Україна, м. Харків,
вул. Новгородська 3а, оф. 502а
Режим роботи:
пн-пт з 9:00 - 18:00

Копірайтинг агенція Марії Літарової

Ще месенджери:
Соціальні мережі:
Принимаем 10 видов платежей: