Головна \ Тексти, які формують імідж

Тексти, які формують імідж

Ви отримаєте текст, який принесе вам результат

— один із головних принципів нашої роботи. Розділ “Про нас” – це візитна картка компанії, на яку звертають увагу потенційні клієнти, партнери, претенденти.

Кому, перш за все, варто приділити увагу тексту компанії:

компаніям та підприємствам, які працюють у сфері b2b;
представникам сфери послуг;
інтернет-магазинам, які націлені на партнерство та оптові продажі;
фірмам-виробникам товарів преміального сегмента.

Перед тим як написати текст про компанію, команда Копірайт агентства Марії Літарової повноцінно занурюється у нішу, досліджує конкурентів та спілкується із замовником.

 

Нам важливо створити текст, який відповідатиме побажанням клієнта, і зможе посилити бренд, зміцнити імідж, донести цінності, запам’ятається та підвищити довіру.

Дивитися приклади робіт

Процес створення розділу "про компанію"

Якщо уникати штампів та води у розділі “про компанію”, то можна помітити зростання трафіку на ваш ресурс та зміцнення іміджу. При створенні статті ми приділяємо увагу не лише текстовій інформації, а й дизайну.

Які дані нам можуть знадобитися від клієнта?

Ключові завдання проекту/специфіка діяльності компанії.
Портрет цільової аудиторії (при необхідності ми самостійно проведемо аналіз).
Відповіді на базові питання, потреби цільової аудиторії.
Місія, цінності, переваги, кейси (історія, якщо потрібно).

Наявність цієї інформації дає можливість скласти лаконічний, але повноформатний опис, який далі доповниться дизайном та оформленням.

Характерні відмінності тексту:

Максимум інформативності, відсутність води.
Гармонійне поєднання із існуючим дизайном.
Розподіл тексту розділі “про нас” на смислові блоки.
Відповідь на запити цільової аудиторії.
Поєднання презентаційних, що продають, цікавих відомостей про діяльність компанії.

У процесі написання ми оперуємо фактами, завдяки чому ви отримуєте інформативний опис на сайті, який стає корисним як для звичайного відвідувача, так і потенційного партнера.

Переваги текстів "про нас" від наших авторів

Над розробкою опису працюють кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи у різних нішах. Вміння структурувати дані дає можливість лаконічно, але при цьому комплексно розповісти про фірму, склавши правильне уявлення відвідувача сайту.

Відмінні характеристики наших текстів:

Лаконічна подача інформації
Смислові блоки
Відповідь на юніти споживача
Додаткові матеріали

Розділ “про компанію” – це презентація, яка не повинна бути рекламною. Саме тому ми намагаємося говорити мовою покупця, що дає змогу зміцнити імідж, привернути увагу партнерів. Ви отримуєте зрозумілий, привабливий та корисний, структурований текст.

Крім інформаційної частини статті також присутній комерційний блок. Ми ненав’язливо подаємо конкурентні переваги, описуючи кейси та вигоди для цільової аудиторії, підвищуючи експертність та корисність інформації.

Довіру у клієнтів, партнерів та потенційних покупців викликають тригери. У статтях ми приділяємо увагу деталям, які правильно передають відомості та місії, цінності. Додатково ми використовуємо методики демонстрації експертності, що є фундаментом довіри.

Ми категорично проти написання текстового полотна. Завдяки цьому опис для сайту розбавляється списками, графікою, таблицями. У тексті ми говоримо про потреби аудиторії, підтверджуючи експертність вашої компанії, корисність товару/послуги. Завдяки цьому, у розділі ви зможете знайти максимум інформації про становлення компанії/цінності, особливості діяльності, користі для покупця/партнера.

При написанні ми відмовляємося від штампів, стандартних виразів, які сьогодні є у більшості компаній в описі своєї діяльності. Простота викладу, унікальність та робота виключно з фактами – те, що допомагає матеріалу працювати на ваш імідж.

Сучасний текст потребує сучасного підходу. Тісна співпраця з клієнтом та зацікавленість у результаті – наш головний орієнтир під час роботи. Турбота про імідж компанії починається з дрібниць, на які потрібно звертати увагу. Доручіть це завдання нашим фахівцям, які гарантують 100% унікальність, високу якість виконання, структуру та правильну подачу інформації. В результаті ви отримаєте текст, який точно презентує аудиторії вашу діяльність.

Залиште заявку на тексти для вашого бізнесу - і ми зв'яжемося з вами протягом 30 хв.*

*У робочий час
Дякую! Ваша заявка отримана!
Упс! Щось пішло не так під час відправлення форми.
Ми не розсилаємо спам!

Контакти

Хочете перейти від слів до справи? Зв'яжіться з нами просто зараз!
Адреса головного офісу:
Україна, м. Харків,
вул. Новгородська 3а, оф. 502а
Режим роботи:
пн-пт з 9:00 - 18:00

Копірайтинг агенція Марії Літарової

Ще месенджери:
Соціальні мережі:
Приймаємо 8 видів платежів: